Skip to content

Manifestatie “Vrijwilligers maken het Verschil”

10 oktober 20113 minute read

Op zaterdag 15 oktober willen 70 organisaties met alle Wassenaarders vieren dat “vrijwilligers ECHT het verschil maken”. Ook in Wassenaar! Kom op zaterdag 15 oktober van 10-16 uur naar de Van Hogendorpstraat/Langstraat en vier mee dat veel onmisbare, belangrijke, nuttige en leuke zaken van de grond komen dankzij de hulp van de duizenden vrijwilligers die in ons dorp actief zijn. En aangezien vrijwilligerswerk ook nog eens heel leuk is om te doen, krijgt de dag een feestelijk tintje.

55 informatiestands * gratis consumpties voor Wassenaarse vrijwilligerspashouders * springkussens * live muziek * optredens en uitvoeringen op het centrale podium * ponyritjes * boerderijdieren * silent disco * demonstraties * en nog veel meer.

Prijverloting Wassenaar Wint!
In samenwerking met de Winkeliersvereniging Wassenaar wordt op deze dag eveneens een prijsverloting georganiseerd. De gratis loten, waarmee mooie prijzen te winnen zijn, worden vanaf deze week uitgereikt door deelnemende winkeliers (herkenbaar aan de raamposter) bij een aankoop.

Huldigingen
Op deze dag maakt de jury ook Wassenaars Vrijwilliger van het Jaar 2011 bekend en zal de beste stagebieder (maatschappelijke stage voor middelbare scholieren) van 2011 worden gehuldigd.

Deze feestelijke dag, georganiseerd door de Vrijwilligerscentrale Wassenaar, wordt mede mogelijk gemaakt door Attractiepark Duinrell, Graphic Square, Lagerberg Verhuisgroep Wassenaar, Stichting Muilwijk Ooms, Rabobank Stimuleringsfonds, UTS Van der Geest Verhuizingen, Wassenaarse Bedrijven Contact Groep, Winkeliersvereniging Wassenaar. En dankzij de medewerking van Globe Reisbureau, Graafstal Optiek, Kruidvat, Luciano’s IJssalon, Marco’s Tweewielers en de Openbare Bibliotheek Voorschoten/Wassenaar.

Meer informatie krijg je bij de Vrijwilligerscentrale Wassenaar (VCW), het steunpunt voor vrijwilligerswerk in ons dorp. Kijk op www.vrijwilligerscentralewassenaar.nl, bel 511 31 33, mail naar info@vrijwilligerscentralewassenaar of kom langs in de Van Heeckerenstraat 2. Openingstijden ma t/m vr van 09.30-11.30 uur.

Deelnemers 15 oktober
Alzheimer Café Wassenaar, Amnesty International,ANBO, Algemene Nederlandse Bond van Ouderen, Badminton Club Wassenaar, Openbare Bibliotheek Wassenaar/Voorschoten, Bij-Bus, Buddy Netwerk, Brandweermuseum Wassenaar, BridgeVrienndenWassenaar, Context, Dagschool 50 +, Deijlknotsen Carnavalsvereniging, Diabetes Vereniging Nederland, EHBO Vereniging Wassenaar, St. Gehandicapten Wassenaar, Gemeente Wassenaar,Vrienden van de Hartstichting,Hersenstichting Nederland, Historische Vereniging “Oud Wassenaer”, Hospice Wassenaar, Infomaat,Stichting Jeugd en Jongerenwerk, Kaldi, KBO Wassenaar, Stuurgroep Ketenzorg Dementie, Leercentrum Wassenaar, Luciano’s IJssalon, Regionale Mantelzorg Organisatie Haaglanden, Stichting Rondom Mantelzorg, MasWas, Maatschappelijke Stage Wassenaar en Voorschoten, Me Gusta!, Het Muziektheateratelier, “Het Bewaarde Land”, Zorgboerderij Oliehoek, PCOB, Protestants Christelijke Ouderen Bond, Politie Haaglanden, bureau Wassenaar, Protestantse Gemeente Wassenaar, Wassenaarse Reddingsbrigade, Het Nederlandse Rode Kruis, Huurderbelangenvereniging Rozenstein, Run for Rio, Stichting Spelenderwijs Wassenaar. SWOW, St. Welzijn Ouderen Wassenaar, SWZ, St. Wassenaarse Zorgverlening, Unie van Vrijwilligers, Vluchtelingenwerk Wassenaar, Wassenaarse Volleybal Vereniging, Vrijwilligerscentrale Wassenaar, Stichting Wassenaar steunt Afrika, Scouting Willibrord, Wereldwinkel Wassenaar, WOB, Wassenaarse Ouderen in Beweging,Stichting “Woedi”, W.Z.K. Dance & Aerobics, W.Z.K. Tri Team, W.Z.K. Waterpolo, YMCA Wassenaar, Zonnebloem, Zorg- en Kinderboerderij Wassenaar, Coverband Halfom, Wassenaar Vocaliter, Het Muziektheateratelier, Accordeonvereniging Door Vriendschap Sterk, Jazzballet Kerkehout, De Vossenhoeve Shetlanderij ponyritjes, Silent Disco, Springkussen Duinrell, elektronisch voetbaldoel, demonstraties EHBO

Stel je het leven in Wassenaar voor zonder de inzet van vrijwilligers….. Wat zou allemaal onbetaalbaar worden? Welke sport, hobby, zorg, cultuur, natuur, jeugdactiviteiten, ouderenactiviteiten enz. zouden wegvallen? Vrijwilligers maken echt het verschil!

Tags

Vrijwilligers
Gerelateerde artikelen
Back To Top