Skip to content

Ruth Peetoom was zaterdag 24 maart in de Langstraat

26 maart 201237 second read

Partijvoorzitter Ruth Peetoom heeft afgelopen zaterdag een bezoek gebracht aan de Langstraat in Wassenaar om mee te werken in de kraam van het CDA Wassenaar. Het was een heel gezellige en vooral ook geanimeerde bijeenkomst waar veel inwoners van ons dorp van de gelegenheid gebruik maakten om van gedachten te wisselen over de nieuwe koers van het CDA, met de fractie van het CDA , maar vooral ook met Ruth Peetoom.

Met de hernieuwde start zet de partij in op een nieuwe lente met frisse ideeën. Dit werd afgelopen zaterdag in de praktijk gebracht met een frisse voorjaarskraam. Voldaan werd ’s middags afscheid genomen van de partijvoorzitter, die op een heel prettige wijze kennis maakte met ons dorp door met veel inwoners te praten.

Tags

CDARuth PeetoomWassenaar
Gerelateerde artikelen
Back To Top