Skip to content

Beeld in park Raadhuis de Paauw gaat verloren

30 januari 201348 second read

Wassenaar – Er staat een prachtig beeld op een pilaar geheel verloren en alleen tussen de bosjes in de Paauw. Ik gun dit prachtige beeld een beter plekje in ons mooie Wassenaar, bv op de rotonde van Lange Kerkdam/ van Oldenbarnevelt of de kleine rotonde Lange Kerkdam/Langstraat.

Dit prachtige beeld symboliseert dat wij in ons koninklijke dorp een ieder met open armen ontvangen. Het beeld verdient een betere plek! En geeft ons dorp extra cachet!

Wassenaarders aan het Woord

Er staat ons dit jaar vast nog heel wat te wachten in de politieke arena van Wassenaar. Vraag is wat onze mening als Wassenaarse burgers hierover is. En ook wat wij van andere politieke en maatschappelijke zaken in ons dorp vinden. Daarom starten we dit jaar met deze nieuwe rubiek “Wassenaarders aan het woord”. U kunt hieronder direct reageren. Ook kunt u ingezonden brieven (max. 250 woorden) sturen naar de redactie (Johan de Wittstraat 80, 2242 LC Wassenaar) of mailen naar info@wassenaarders.nl.

 

Tags

PaauwWAHWWassenaar
Gerelateerde artikelen
Back To Top