Ga naar hoofdinhoud

Word Vrijwilliger week 43 2013

22 oktober 201356 second read

Wassenaar – Cultuur, evenementen, zorg, buurtwerk, sport, natuur, dierenwelzijn, goede doelen enz. enz. Zonder vrijwilligers staat het allemaal op een lager pitje. Help je ook een handje? Vrijwilligerswerk is leuk, je doet nieuwe ervaring op, leert nieuwe mensen kennen en het staat ook nog eens goed op je CV.

* Activiteitenbegeleider van kinderen met autisme (vacaturecode A 019): Ben jij die inlevende en enthousiaste persoon van minimaal 18 jaar die autistische kinderen een keer per maand een leuke dag wil bezorgen? Verklaring omtrent gedrag vereist.
* Medewerker Brandweermuseum (vacaturecode F 049): Welke gastvrije persoon wil op woensdag de bezoekers wegwijs maken in ons mooie Wassenaarse Brandweermuseum?
* Coördinator Culturele Agenda (vacaturecode B 055): Maak jij cultuur in Wassenaar voor iedereen toegankelijk? Wil jij eens per week alle culturele activiteiten in ons dorp rubriceren en naar de plaatselijke media sturen?

Meer weten over deze of een andere vacature in het vrijwilligerswerk? Neem contact op met de Vrijwilligerscentrale Wassenaar (VCW), het steunpunt voor vrijwilligerswerk in onze gemeente. Van Heeckerenstraat 2, tel. 511 31 33, info@vrijwilligerscentralewassenaar.nl, www.vrijwilligerscentralewassenaar.nl Openingstijden ma t/m vr van 09.30-12.00 uur. Vraag ook naar de vacaturemappen op het gemeentehuis of bij de bibliotheek.

Tags

VCWVrijwilligerWassenaar
Gerelateerde artikelen
Back To Top