Skip to content

The Hague Road Runners starten met nieuwe hardloopgroep

25 oktober 201352 second read

Wassenaar – Vanaf 23 oktober ga ik starten bij The Hague Road Runners met een hardloopgroep op de woensdag- en vrijdagochtend. Een extra mogelijkheid bij onze club voor (niet)leden, om in de ochtend lekker te kunnen trainen en daarbij te kunnen genieten van onze schitterende, autovrije, omgeving.

Ons adres is Groenendaal 11, 2244BK Wassenaar. Grenzend aan Clingendael en Meyendel. De trainingen beginnen om 09.30uur en duren maximaal anderhalf uur.

We vertrekken uit ons clubhuis, waar we na afloop gebruik kunnen maken van een verfrissende douche en wat kunnen drinken in de kantine. Kom de eerste keer een kwartier eerder voor het opnemen van je gegevens. Je kan vrijblijvend een maand meetrainen en op elke willekeurige datum kan je starten. De trainingen zijn voor elk niveau( m.u.v. absolute beginner) goed te volgen. Voor de beginners hebben we elk jaar een aparte cursus.

Wil je een training meedoen, stuur dan een mailtje naar Annie van Heiningen.
Mijn mailadres is: anenmart@hotmail.com
Kijk voor meer informatie op www.hagueroadrunners.nl

Tot ziens, met sportieve groet, Annie van Heiningen

Tags

Wassenaar
Gerelateerde artikelen
Back To Top