Skip to content
Algemeen

Leidse WOII bom tot ontploffing gebracht op Wassenaarse strand

Avatar foto
3 november 201332 seconden lezen

Wassenaar – Gisterenmiddag is op het Wassenaarse strand de WOII bom die afgelopen donderdag in Leiden werd gevonden tot ontploffing gebracht.

Afgelopen donderdag werd de bom een zogeheten 500-ponder tijdens baggerwerkzaamheden in Leiden gevonden. Gisteren werd de bom per boot naar de Vlietlanden in Voorschoten gebracht waar hij onschadelijk werd gemaakt. Tijdens deze operatie was de A4 tijdelijk afgesloten. Nadat de bom onschadelijk was gemaakt werd de 65 kilo springstof door de EOD (Explosieve Opruimingsdienst Defensie) onder politie begeleiding naar het Wassenaarse strand gebracht.

Onder veel belangstelling werd de bom op het Wassenaarse strand ontvangen. Op het strand werd de bom in gegraven en met een explosief tot ontploffing gebracht.

Deel dit artikel
Tags
Wassenaar
Gerelateerde artikelen

Geen reacties

Back To Top