Ga naar hoofdinhoud

Aerofit Healthclub winnaar ”Fitnessclub van het jaar” gemeente Wassenaar

3 januari 201447 second read

Wassenaar – Aerofit Healthclub winnaar “fitnessclub van het jaar” gemeente Wassenaar. Aerofit is met een gemiddeld rapportcijfer van 9.1 als winnaar uit de bus gekomen. Dit rapportcijfer is tot stand gekomen door leden van Aerofit. Zij hebben de club beoordeeld op diversen punten.

Bij het uitbrengen van een stem werd een rapportcijfer gevraagd voor vier criteria: prijs/kwaliteitverhouding, sfeer, de medewerkers en aanbod faciliteiten (cijfers tussen 1-10). De fitnessclubs die als gemeentewinnaar uit de bus zijn gekomen zullen vanaf 6 januari t/m 31 januari 2014 strijden om de provincie overwinning en uiteindelijk ook om de landelijke titel. Frank Reijn en Linda van Paassen zijn uiteraard zeer blij met deze uitslag.”Wij werken, samen met ons team van ruim 40 medewerkers, keihard om de kwaliteit en service van onze club hoog te houden. Het is natuurlijk erg fijn als dit door onze leden wordt gezien èn gewaardeerd”. Tevreden leden die graag naar onze club toekomen, is uiteindelijk waar wij het voor doen!”

Tags

Wassenaar
Gerelateerde artikelen
Back To Top