q Deze week in Bibliotheek Wassenaar - Wassenaarders.nl Skip to content

Deze week in Bibliotheek Wassenaar

2 oktober 20193 minute read

Deze week en komende tijd is er weer van alles te beleven in Bibliotheek Wassenaar.

Deze week in Bibliotheek Wassenaar
Do 03 okt 10.00 uur – 12.00 uur Taalspreekuur Wassenaar
Do 03 okt 13.30 uur Filmclub Wassenaar
Vr 04 okt 14.30 uur – 17.00 uur Spelletjesmiddag voor ouderen
Za 05 okt 10.00 uur – 16.00 uur Antiquariaat Bougainville
Za 05 okt 11.15 uur – 12.00 uur Voorlezen in Wassenaar
Za 05 okt 12.30 uur – 13.30 uur Open Muziek Podium – The Swingcopators
Za 05 okt 14.00 uur – 15.00 uur HIP-spreekuur
Di 08 okt 10.00 uur – 12.00 uur Vrijwilligers Spreekuur Wassenaar
Di 08 okt 14.00 uur – 16.00 uur Digitaal spreekuur
Wo 09 okt 18.00 uur – 19.30 uur Juridisch spreekuur

Seniorenmarkt Wassenaar – Actief en ontspannen bezig zijn in Wassenaar
Veel senioren willen graag actief en ontspannen bezig zijn. En Wassenaar heeft heel veel leuke activiteiten te bieden voor senioren. Daarom organiseert Bibliotheek Wassenaar in samenwerking met verschillende organisaties op vrijdag 4 oktober van 11:00 tot 16:00 een Seniorenmarkt. Door de gehele bibliotheek staan organisaties voor u klaar om kennis te maken en te vertellen over hun aanbod. De geboden activiteiten kunnen variëren van beweging, ontmoeting en ontspanning tot cultuur en educatie. Toegang is gratis. U kunt gewoon bij de bibliotheek in de Langstraat binnenlopen!
Bibliotheek zoekt vrijwilligers uitleen
Onze vrijwilligers zijn onze steun en toeverlaat om de dienstverlening naar onze leden en bezoekers optimaal te houden. Om onze vaste krachten te ondersteunen zijn we op zoek naar vrijwilligers in de uitleen.
In Wassenaar zoeken we voor de donderdagochtend van 9.30 uur tot 13.30 uur versterking.
Heb je zin in een leuke vrijwilligersbaan bij onze gezellige bibliotheek? Neem dan even contact op met Nicole ten Thij (Teamleider Service & Marketing). Telefonisch in Voorschoten 071-5615678 of Wassenaar 070-5113397. Per e-mail n.tenthij@obvw.nl

TEDXVEGHEL in Bibliotheek Wassenaar
Op vrijdag 4 oktober a.s. streamt TEDx naar ons toe met het thema CHANGE!
Twee jaar is er aan dit event gewerkt door meer dan 110 vrijwilligers. Een dag die je hopelijk beschouwt als een cadeautje aan jezelf. Negen van de 18 sprekers komen voor jullie ingevlogen. Allen zijn maanden bezig geweest met de Mount Everest: “talk of their lives”.
De Nederlandse talks worden gedeeld met de beste en mooiste (universitaire) bibliotheken in Nederland. En onze bibliotheek Wassenaar is daar één van!
Het is een volledig dagprogramma (9.00 uur tot 17.15 uur) met zéér interessante sprekers.
Wil je dit (stream)event bijwonen? Meld je dan aan via onze website.
Het is een gratis event, maar wees sociaal. Als je NIET kunt, meld je bijtijds af zodat we je stoel opnieuw kunnen bezetten.
De koffie en thee in de pauzes krijg je van ons. Wil je gebruik maken van een simpele lunch? Koop dan voor € 10,00 de lunchticket.
Heb je vragen? Stuur dan even een bericht naar Nicole ten Thij, n.tenthij@obvw.nl.

Lezing ‘Ben ik nou gek?’ in Bibliotheek Voorschoten
Donderdag 10 oktober is het de Dag van de Mentale Gezondheid. Saskia Oudshoorn geeft uitleg in haar roman ‘Ben ik nou gek?’ over paniekaanvallen, fobieën en postnatale depressies. Net als in haar boek, zal ze dit op een luchtige en humoristische manier brengen.
Donderdag 10 oktober 2019, van 20:00 tot 22:00 | Bibliotheek Voorschoten
Kosten: Leden €7,50 / niet-leden €8,50 (incl. consumptie)
Kaarten aan de balie of via obvw.nl

Tags

OBVWWassenaar
Gerelateerde artikelen
Back To Top