Ga naar hoofdinhoud

Deze week in Bibliotheek Wassenaar

19 juli 20203 minute read

Deze week en in de komende periode is er weer van alles te beleven in de bibliotheek. 

Lekker veel lezen in de zomer! – zomerleesprogramma voor kinderen
Deze hele zomervakantie gaan we lekker veel boeken lezen! En iedereen tot 13 jaar kan meedoen.
Geef je op in de bibliotheek, dan zetten we je naam op de grote deelnemerslijst. Voor elk boek dat je gelezen hebt, plakken we een sticker achter je naam. Zo kan iedereen zien hoeveel boeken er gelezen worden.

Heb je een heel mooi boek gelezen? Laat ons dan weten waarom je dit boek aan iedereen aanraadt. Wij zorgen er dan voor dat jouw tip voor iedereen zichtbaar is!
Boekverkoop in Wassenaar en Verrassingstas in Voorschoten Er is een tijd van komen en er is een tijd van gaan. Zo ook voor een groot aantal boeken. De kasten zitten krap in hun jasje en nieuwe collectie heeft wat bewegingsruimte nodig.

Geef jij onze boeken een tweede kans?
Vanwege de coronamaatregelen en de beperkte ruimte in Voorschoten is er alléén boekverkoop in Wassenaar vanaf woensdag 15 juli tot en met zaterdag 29 augustus. In Voorschoten kan je tussen zaterdag 18 juli en zaterdag 29 augustus voor € 3,00 een verrassingstas met afgeschreven boeken reserveren. Je maakt hierin een keuze tussen: jeugdboeken, volwassenen boeken en informatieve boeken. Vul hiervoor het formulier in en onze medewerkers zorgen dat het voor je klaar staat. Uiteraard zolang de voorraad strekt.
Meer informatie: neem contact op met de vestiging Voorschoten 071 561 56 78 of Wassenaar 070 511 33 97 of via e-mail info@obvw.nl.

Belastingaangifte 2019 op afspraak in de bibliotheek
Voor iedereen die uitstel heeft gevraagd voor de belastingaangifte: in juli zijn vrijwilligers van Stichting Maatschappelijke Ondersteuning Wassenaar weer aanwezig in de bibliotheek om je te helpen.

De data waarop je in de bibliotheek terecht kunt, zijn als volgt:
Wassenaar – woensdag – 10.00 uur tot 13.00 uur 22-29 juli 2020

Het gaat om simpele belastingaangiften in box 1 en box 3. Inkomensgrenzen € 35.000 voor alleenstaanden en € 50.000 voor gehuwden/samenwonenden. Valt jouw inkomen hierboven dan bieden wij geen hulp aan. Vooraf aanmelden is verplicht. Aanmelden kan aan de balie of via obvw.nl

Digitaal helemaal in de knoop? Kom op afspraak naar het gratis digitaal spreekuur in de bibliotheek!

Ruzie met je laptop? Een iPad met kuren? Meer haat dan liefde voor je Android tablet, of lijkt het een onmogelijke taak om e-books op je e-reader te krijgen? Onze vrijwilligers van het Digitaal Spreekuur staan klaar om je te helpen! Hulp vragen kan op verschillende manieren:

Je kunt je vraag stellen via het online formulier op onze website. Onze vrijwilligers nemen dan contact op.

Elke dinsdag tussen 14.00 en 16.00 uur kun je bellen naar 070-511 33 97. Je krijgt dan direct antwoord.

Of je maakt een afspraak via het formulier op onze website en komt langs in Bibliotheek Wassenaar, waar onze vrijwilligers je verder helpen. Neem voor zover mogelijk de apparaten én inloggegevens mee.

Vanwege de coronamaatregelen is het niet mogelijk om zonder afspraak langs te komen op het Digitaal Spreekuur.

Filmprogramma deze week

wo 22-jul 10.30 Big Trip
wo 22-jul 20.00 Little women
do 23-jul 20.00 Mrs Lowry & son
vr 24-jul 10.30 Big Trip
vr 24-jul 20.00 Little women
za 25-jul 20.00 Mrs Lowry & son
zo 26-jul 15.15 Little women
ma 27-jul 20.00 Little women
di 28-jul 14.00 Little women
di 28-jul 20.00 Les plus belles années d’une vie
wo 29-jul 10.30 Big Trip
wo 29-jul 20.00 Les plus belles années d’une vie
do 30-jul 20.00 les plus belles années d’une vie
vr 31-jul 10.30 Big Trip
vr 31-jul 20.00 Les plus belles années d’une vie

Kaarten zijn verkrijgbaar aan de balie. E. filmhuis@obvw.nl T. 070-5113397
www.obvw.nl

 

Tags

BibliotheekOBVWProgrammaWassenaar
Gerelateerde artikelen
Back To Top