Skip to content

Kunnen wij je helpen? Onze diensten op afspraak

4 april 202144 second read

Kunnen wij je helpen? Onze diensten op afspraak.

Boekenservice – Wij helpen je lezend de lockdown door! Reserveer je boeken online en maak een afspraak om ze af te halen.

Digitaal Spreekuur – Digitale vragen? Stuur je vraag in per e-mail aan digitaal@obvw.nl, onze vrijwilligers nemen dan contact op. Je kunt ook via e-mail een afspraak maken in Bibliotheek Voorschoten, waar onze vrijwilligers je verder helpen.

Formulierenbrigade – Heb je te maken met lastige formulieren? Of een moeilijke aanvraag? Neem dan contact op met de bibliotheek, telefonisch 071 561 56 78 of per e-mail voorschoten@obvw.nl.

Taalspreekuur: Maak een afspraak in Voorschoten of Wassenaar via taal@obvw.nl.

Spreekuur Schuldhulpmaatje en Leergeld – Elke vrijdag kun je in Bibliotheek Voorschoten terecht voor financiële informatie bij het Spreekuur Schuldhulpmaatje en Leergeld. Maak telefonisch 06 27 05 80 60 of via de website www.obvw.nl een afspraak tussen 13.30 uur en 14.30 uur.

 

Tags

BibliotheekDienstenOBVWVoorschotenWassenaar
Gerelateerde artikelen
Back To Top