Skip to content

Zoek jij een vrijwilligersuitdaging? Dan zijn wij op zoek naar jou!

9 mei 202140 second read

Als vrijwilliger ondersteun je onze vaste krachten met het verzamelen en opruimen van boeken, helpen van onze leden en bezoekers met allerhande bibliotheekvragen en hen bovenal gastvrij ontvangen. Geen dag is hetzelfde in de bibliotheek!

Door de corona-maatregelen zijn we nu al 20 weken geopend met onze alternatieve dienstverlening en hopen binnenkort onze deuren weer te kunnen openen voor iedereen. Dankzij de ondersteuning van onze vrijwilligers kunnen wij deze dienstverlening blijven bieden.

Ben jij de enthousiaste vrijwilliger die ons team komt versterken? Wij zoeken iemand voor in Bibliotheek Voorschoten voor de dinsdagmiddag (even weken) van 13.30 uur tot 17.30 uur en voor de vrijdagmiddag (oneven weken) van 13.00 uur tot 17.45 uur.

Heb je interesse? Neem dan even contact op met Nicole ten Thij (Manager Bedrijfsvoering). Telefonisch in Voorschoten 071-5615678 of Wassenaar 070-5113397. Per e-mail n.tenthij@obvw.nl

Tags

BibliotheekOBVWVoorschotenVrijwilligerVrijwilligerswerkWassenaar
Gerelateerde artikelen
Back To Top