Skip to content
Fotocredit: PR.

VVD lijsttrekker Caroline Klaver: “De VVD zorgt voor Wassenaar”

8 november 20212 minute read

De Wassenaarse VVD heeft Caroline Klaver-Bouman weer tot lijsttrekker verkozen. Onder haar leiding heeft de VVD in 2018 een grote verkiezingsoverwinning behaald en ging de VVD van van vier naar zes zetels. Dick Sluimers, oud topman ABP, is bereid gevonden om lijstduwer te zijn. Vorige week heeft de ALV tevens haar groslijst met kandidaten en haar verkiezingsprogramma “De VVD zorgt voor Wassenaar” vastgesteld. Caroline is momenteel wethouder Economische Zaken, Wegen en Verkeer.

Onder leiding van de Wassenaarse VVD is de gemeente in de afgelopen bestuursperiode in rustiger vaarwater gekomen. Met een Kroonbenoemde burgemeester zijn wij het zelfstandige dorp dat wij zo graag willen zijn en kunnen we het Wassenaarse karakter van ons dorp behouden. De ingeslagen weg van koers houden en blijven werken aan een beter Wassenaar zorgen voor een financieel stabiele en solide gemeentebegroting en de ruimte om te blijven investeren in ons dorp.

Enkele ambities van de Wassenaarse VVD voor de komende raadsperiode zijn:

· Behoud van een aantrekkelijk groen dorp met een uitstekend voorzieningenniveau.

· Het dorp is schoon, veilig en goed bereikbaar.

· Wassenaar verduurzaamt op een verantwoorde en betaalbare manier.

· Het dorp kent levendige winkelgebieden waar winkelen en horeca elkaar mooi versterken.

· Wassenaar is een oase met veel sportfaciliteiten en recreatiegebieden voor jong en oud.

· Wassenaar is de groene long van de regio en daar is de Wassenaarse VVD zuinig op.

· Wassenaar blijft de beste woongemeente van Zuid-Holland.

· De gemeente luistert naar inwoners en ondernemers en opereert klantvriendelijk.

· Onze inwoners zijn tevreden over de dienstverlening van hun gemeente.

· Het huishoudboekje blijft op orde.

De Wassenaarse VVD weet dat Wassenaar geen eiland is en speelt een actieve, constructieve rol in de regio. Een voorbeeld daarvan is dat de verkeersproblemen van de N44 en de N441 alleen kunnen worden opgelost in samenwerking met de regio en de provincie.

Samenwerken waar dit nuttig is en zelf doen wat je kunt, met gezond verstand en heldere kaders. Daar gaan we voor! Bij de Wassenaarse VVD gaan vrijheid en (eigen) verantwoordelijkheid hand in hand, zonder sociale rechtvaardigheid uit het oog te verliezen.

Meedenken en meedoen met de Wassenaarse VVD? Word lid! Kijk op wasssenaar.vvd.nl

Tags

GemeenteraadGR2022IngezondenLijsttrekkerVVDWassenaar
Gerelateerde artikelen
Back To Top