Skip to content
Nieuws

Jongerenwerk organiseert een geslaagde lasergame middag

Avatar foto
5 maart 202237 seconden lezen
Fotocredit: Gro-up Buurtwerk

Op dinsdag 1 maart heeft het jongerenwerk een geslaagde lasergame middag georganiseerd in sporthal de Schulpwei. Hier hebben 30 enthousiaste jongeren aan deelgenomen. Verschillende teams hebben tegen elkaar gestreden. Wat trots waren de jongeren dan ook als hun team had gewonnen.

Je zag de jongeren onderling in de teams groeien in hun spel en ze gingen steeds beter met elkaar samenwerken. Als je als team niet aan de beurt was verzorgden jongerenwerker Rens en Wouter een voetbal toernooitje. Deze activiteit lijkt zeker voor herhaling vatbaar. Het jongerenwerk hoopt dan weer heel veel enthousiaste jongeren te mogen ontvangen.

Meer weten? Wil je meer weten over wat het jongerenwerk voor jou(w kind) kan betekenen? Al onze contactgegevens zijn terug te vinden op onze website: https://ikbenervoorjou.nu/wassenaar

 

Deel dit artikel
Tags
ActiviteitGro- up BuurtwerkJong in WassenaarJongerenjongerenwerkLasergamenWassenaar
Gerelateerde artikelen

Geen reacties

Back To Top