Skip to content
Fotocredit: Wassenaarse Fietsersbond

Marcel Kleizen nieuwe voorzitter Fietsersbond

Wassenaarse Fietsersbond
15 maart 20232 minute read

Antoon Claassen heeft het voorzitterschap van de Wassenaarse Fietsersbond overgedragen aan Marcel Kleizen. De enthousiaste, voormalige fietsburgemeester van Den Haag, al weer enige tijd inwoner van ons dorp,  kijkt uit naar de komende periode. “Fietsen is een ideale manier om je te verplaatsen, het is gezond voor lichaam en geest en nog leuk ook. Samen met de betrokken bestuursleden van de Fietsersbond staan we voor veilig fietsen in Wassenaar en heel veel fietsplezier’’.

“Ik heb alle vertrouwen in Marcel Kleizen,” zegt Antoon Claasen die het tijd vindt om het stokje over te dragen. “Nieuw bloed brengt weer extra leven in de brouwerij. Dat zagen we afgelopen maand al toen hij voor het tweede jaar de succesvolle Fietslichtjesparade organiseerde.” Tijdens zijn voorzitterschap begon de oud-voorzitter met De Versnelling, een gratis digitale nieuwsbrief voor leden en ieder ander die het fietsen een warm hart toedraagt. “Ik fiets al mijn leven lang,” lacht Marcel. “Er is toch niks fijner dan de wind door je haren voelen blazen. Daar krijg je energie van. Als voorzitter wil ik Wassenaar als fietsdorp op de kaart zetten en ervoor zorgen dat ons dorp volgend jaar bij de verkiezing van de fietsgemeente van het jaar hoge ogen gooit. Daarnaast ga ik meer gebruik maken van sociale media en richt ik me samen met het bestuur via allerlei ludieke acties op veel aandacht voor de beste uitvinding ooit; de fiets.

Tags

Fietsersbond WassenaarMarcel KleizenNieuwe voorzitterWassenaar
Gerelateerde artikelen
Back To Top