Skip to content

De vrijwilligerspas

Vrijwilligerscentrale Wassenaar
19 april 202351 second read

Ben jij al in het bezit van onze vrijwilligerspas? Nee? Vraag hem dan gelijk aan bij de coördinator van de organisatie waar jij vrijwilligerswerk doet.  Op vertoon van deze pas krijg je bij diverse winkeliers en ondernemers een aantrekkelijke korting. Ook kan je, met deze pas, je opgeven voor verschillende (gratis) cursussen, thema-avonden en workshops bij onze vrijwilligersacademie. Daarnaast organiseert de Vrijwilligerscentrale Wassenaar ook leuke evenementen en activiteiten waar je aan deel kan nemen als je in bezit bent van de vrijwilligerspas.   

  • Bezoek ons en vele andere vrijwilligersorganisaties op de oranjemarkt op het marktterrein op de Berkhei op 27 april. We laten je graag kennis maken met ons nieuwe vrijwilligersplatform waar je terecht kan als je af en toe wilt helpen, maar je niet vast wilt zitten aan 1 organisatie!
  • Geef jezelf nu ook alvast op bij onze vrijwilligersacademie voor de workshop Vrijwilligersmanagement anno nu: Vinden van vrijwilligers op 11 mei en de workshop Vrijwilligersmanagement anno nu: Binden van vrijwilligers op 1 juni

Vrijwilligerscentrale Wassenaar| www.vrijwilligerscentralewassenaar.nl | Van Heeckerenstraat 2 Wassenaar | info@vrijwilligerscentralewassenaar.nl | 070 5113133

Tags

VCWVrijwilligerscentrale WassenaarVrijwilligerspasVrijwilligerswerkWassenaar
Gerelateerde artikelen
Back To Top