Skip to content
Bibliotheek Voorschoten Wassenaar

Deze maand in Bibliotheek Voorschoten – Wassenaar

Bibliotheek Voorschoten - Wassenaar
18 februari 20243 minute read

Hik je tegen de belastingaangifte aan? De vrijwilligers van Bibliotheek Voorschoten-Wassenaar staan klaar om je te helpen. Ook gaat onze halfjaarlijkse Boekverkoop nog even door. Kom gezellig langs!

Gratis hulp bij belastingaangifte

Veel mensen hikken tegen de jaarlijkse belastingaangifte aan. Daarom biedt Bibliotheek Voorschoten-Wassenaar hulp. Onze vrijwilligers staan in maart en april klaar om de aangifte voor je in te vullen. Deze service is gratis en alleen bedoeld voor inwoners van Voorschoten en Wassenaar*. Maak snel een afspraak (verplicht) via obvw.nl/belasting of de balie!

Bibliotheek Voorschoten: dinsdagen 5, 12, 19, 26 maart en 2, 9, 16, 23, 30 april 2024, van 10.00 – 13.00 uur.
Bibliotheek Wassenaar: woensdagen 6, 13, 20, 27 maart en 3, 10, 17, 24 april 2024, van 10.00 – 13.00 uur.

* De inkomensgrens voor deze gratis service is € 37.496 (alleenstaanden) resp. € 47.368 ( gehuwden/samenwonenden).

Ga mee op voorlees-avontuur

Elke zaterdagochtend gaan er grootse verhalen rond in de bibliotheek. Een enthousiast team leest met veel plezier verhalen voor aan kinderen van 0 tot 6 jaar. Soms is er een thema, soms een extra activiteit. En kinderen die vaker komen, sparen met de voorlees-spaarkaart voor een leuk cadeautje. Iedereen is welkom.

Zaterdag 17 en 24 februari 10.30 – 11.15 uur
Bibliotheek Voorschoten en Bibliotheek Wassenaar
Entree gratis, vrije inloop

Het Digitaal Spreekuur helpt!

Loopt je laptop steeds vast? Of krijg je allemaal rare mailtjes van afzenders die je niet kent? Onze vrijwilligers staan voor je klaar om schoon schip te maken op je computer, smartphone, tablet/iPad of laptop. Neem zover mogelijk de apparaten én inloggegevens mee.

Dinsdag 20 februari 14.00 – 16.00 uur in Bibliotheek Wassenaar
Dinsdag 20 februari 10.00 – 12.00 uur in Bibliotheek Voorschoten
Gratis toegang | Aanmelden niet nodig

Zoek een afgeschreven boek

De halfjaarlijkse Boekverkoop is in volle gang. En dat betekent: volle tafels waar je afgeschreven boeken en tijdschriften kunt uitzoeken. Wie weet wat voor moois ertussen zit. Elke dag worden de tafels bijgevuld dus kom geregeld een kijkje nemen! De Boekverkoop duurt tot alles op is. Zo maken we weer ruimte voor nieuwe titels in de collectie.

Bibliotheek Voorschoten en Bibliotheek Wassenaar
Check de openingstijden op www.obvw.nl

Gezellig een spelletje spelen

Fotocredit: PR

Elke vrijdagmiddag is er een spelletjesmiddag voor ouderen in Bibliotheek Wassenaar. De ene keer bingo, de andere keer een quiz of een ander leuk spel. Iedereen is welkom. De spelletjesmiddag wordt georganiseerd door de Federatie van Wassenaarse Ouderenorganisatie (FWO).

Vrijdag 16 en 23 februari 14.00 – 16.00 uur
Entree gratis, koffie of thee tegen betaling

Filmhuis Wassenaar

Tickets aan de balie of via obvw.nl/filmhuis

Datum             Aanvangstijd    Film

zo 18 feb          15:00               The Holdovers

ma 19 feb         20:00               Priscilla

di 20 feb           14:00               One Life

wo 21 feb         20:00               The Holdovers

do 22 feb          13:30               Filmclub

vr 23 feb          20:00               Ferrari

za 24 feb          20:00               One Life

The Holdovers. Fotocredit: CTMG

The Holdovers

Een chagrijnige onderwijzer moet op een prestigieuze Amerikaanse school tijdens de kerstvakantie achterblijven op de campus om toezicht te houden op het handjevol leerlingen dat nergens anders heen kan. Tegen de verwachting in vormt hij een band met een bijzondere leerling, een slimme onruststoker met problemen, en het hoofd van de schoolkeuken die onlangs haar zoon verloren heeft in Vietnam.

Tags

ActiviteitenBibliotheekFilmhuis WassenaarOBVWProgrammaVoorschotenWassenaar
Gerelateerde artikelen
Back To Top