Skip to content
Archieffoto. Wethouder Wim Koetsier laat de online enquête zien. Fotocredit: gemeente Wassenaar

Lancering geluidsenquête Wassenaar op International Noise Awareness Day

25 april 202449 second read

Gemeente Wassenaar wil graag weten hoe inwoners geluid in Wassenaar ervaren. Daarom lanceert de gemeente, samen met wethouder Openbare Ruimte Wim Koetsier, op 24 april een enquête over geluid.

Wethouder Wim Koetsier: “Wassenaar is een rustige en groene gemeente. Dat betekent ook: een omgeving met niet te veel lawaai. Via de enquête horen we graag van onze inwoners hoe zij geluid in ons dorp ervaren. Ik hoop dan ook dat alle inwoners de enquête invullen, zodat we inzicht krijgen hoe geluid beleefd wordt in onze gemeente en wat we mogelijk kunnen verbeteren.”

De enquête over geluid invullen kan via www.wassenaar.nl/geluid. Invullen kan tot en met woensdag 15 mei.

International Noise Awareness Day

De start van de enquête is niet zomaar gekozen. 24 april was International Noise Awareness Day. Hiermee wordt bekendheid gegeven aan het effect van geluid op gezondheid en wordt gestimuleerd om overlast te verminderen. Op deze dag zijn er verschillende landelijke en internationale initiatieven rondom geluid.

Tags

EnqueteGemeenteInternational Noise Awareness DayWassenaar
Gerelateerde artikelen
Back To Top