Afgelopen zondag 4 mei vond in het Sterrenbad in Wassenaar een geslaagde waterpolo clinic plaats, georganiseerd door WZK Waterpolo. Maar liefst 17 enthousiastekinderen doken het water in om kennis te maken met dezeteamsport. Onder deskundige begeleiding van ervaren trainers leerden zij spelenderwijs de basis van het waterpolo.
De dag begon met een korte introductie over de sport, maar al snel was het tijd om om te kleden en in actie te komen! Tijdensde middag werd er volop geoefend met passen, gooien, zwemmen en natuurlijk samenwerken. De kinderen deden mee aan leuke balspelletjes en mochten zelfs een partijtje spelen op een eigen speelveldje, compleet met officiële scheidsrechter. Verdeeld over drie teams streden ze fanatiek maar sportief tegenelkaar. Er werd gelachen, aangemoedigd én gescoord.
Na afloop was er tijd om gezellig na te praten in de clubruimtevan WZK. Daar kregen de kinderen ook uitleg over hoe eenprofessionele waterpolowedstrijd eruitziet. Met limonade en wat lekkers werd de middag feestelijk afgesloten. Alle deelnemersgingen naar huis met een goedgevulde goodiebag én een groteglimlach.
“Dit is precies wat we willen: kinderen laten ontdekken hoe leukwaterpolo is, in een ontspannen en veilige sfeer,” aldus de organisatie. De clinic werd zeer positief ontvangen door zowelkinderen als ouders.
Vanwege het succes kunnen we nu al aankondigen dat er eenherhaling komt in de zomervakantie. Houd de website en socialemedia van WZK Zwemmen in de gaten voor de nieuwe data.
Kon je er helaas niet bij zijn, maar ben je wel benieuwd naarwaterpolo? Meld je dan aan voor een gratis proeftraining op vrijdagavond van 18:45 tot 19:45. Vooraf aanmelden is gewenst via: secretaris@wzk-waterpolo.nl