“Een pracht film!” en “Wat een mooi initiatief voor deze 5 mei!”. Tijdens Bevrijdingsdag op 5 mei heeft het publiek, mede dankzij de Stichting Vrienden van de Wassenaarse Bibliotheek, de mogelijkheid gehad om gratis naar de film te gaan. Deze Italiaanse film, C’e Ancora Domani, was een zeer toepasselijke film. Dit leverde volle zalen op. Veel bezoekers waren verrast over de mooie filmzaal en gaven aan nog wel eens te komen!
De Stichting Vrienden heeft ook financieel de ‘open Library’ ondersteund. Op 8 mei j.l. is deze feestelijk officieel van start gegaan.Hiermee is de openingstijd van de bibliotheek sterk verruimd. Het was direct te merken dat veel bezoekers hier gebruik van maken. Het bevalt blijkbaar om in de avonduren in alle rust te studeren of te lezen in onze fijne bibliotheek.
De Stichting Vrienden zet zich in , samen met haar donateurs, om de Wassenaarse bibliotheek te ondersteunen bij projecten en activiteiten die buiten de standaard middelen vallen. Voor meer informatie over de Stichting en de mogelijkheid om donateur en Vriend te worden, kijk op onze websitepagina www.obvw.nl/vrienden .
U bent van harte welkom!