Skip to content
Nieuws

Dit jaar bestaat SMOW maar liefst 45 jaar!

Avatar foto
Stichting Maatschappelijke Ondersteuning Wassenaar
4 september 202550 second read
Beeld: SMOW

Ter afsluiting van de Week van de Ontmoeting én ter ere van ons jubileum organiseert SMOW op woensdag 1 oktober een workshopmiddag in de Warenar. Iedereen is van harte welkom deze middag met ons mee te vieren!

Maak kennis met de activiteiten en mensen van SMOW en neem gratis deel aan informatieve en ontspannende workshops. We sluiten de middag af met een informatiemarkt, waar je gezellig wat kunt drinken en bijpraten met andere deelnemers. Diverse Wassenaarse organisaties zijn aanwezig, die actief zijn op het gebied van welzijn, bewegen, financiële ondersteuning en ouderenondersteuning.

Meld je aan, doe mee en vier samen met ons het jubileum!

Meer weten?

Scan de QR-code om de website te bezoeken. Daar kun je meer lezen over de workshops en je aanmelden. Je kunt natuurlijk ook contact met ons opnemen.

Datum: 1 oktober
Locatie: De Warenar, Kerkstraat 75, 2242 HE, Wassenaar
Tijd: 14:30 – 18:00
Kosten: Gratis, inclusief 1 drankje. Overige consumpties zijn voor eigen rekening.
Aanmelden: Meld je voor 22 september aan via de website of door contact met ons op te nemen.

Beeld: SMOW
Deel dit artikel
Tags
45 jaarJubileumSMOWWassenaarWeek van de OntmoetingWorkshopmiddag
Gerelateerde artikelen

Geen reacties

Back To Top