Van voorlezen tot kinderboekenuurtje, en van schaken tot breien. Er is genoeg te doen in de bieb. Ook organiseren we regelmatig workshops om handiger te worden met je laptop of mobiel. Wat ga jij doen?
De Week van het Verboden Boek
Ontdek in onze vestigingen een presentatie van verboden boeken, titels die ooit niet mochten verschijnen vanwege gevoelige thema’s als seks, religie, ras of LGBTQ+, en die juist daardoor nú veel te zeggen hebben. Te zien in de week van 20 september t/m 28 september in beide vestigingen.

Leesfeest Wassenaar
Gaat jouw kind naar groep 3? Kom dan samen naar het Leesfeest! Er zijn leuke activiteiten voor kinderen, zoals voorlezen, knutselen en een speurtocht. Ouders krijgen van onze leesconsulent tips om thuis samen te lezen en het leesplezier te vergroten.
Ontdek samen hoe leuk lezen is, we zien jullie graag!
Wassenaar op woe 24 september 14.00-15.00 uur
Formulierenbrigade
Veel mensen vinden het invullen van formulieren, het aanvragen van hulp of toeslagen of indienen van declaraties een hele klus. Veel van deze aanvragen moeten ook digitaal worden gedaan. Dat is niet voor iedereen even gemakkelijk. Wie het moeilijk vindt om formulieren in te vullen, kan de Formulierenbrigade om hulp vragen.
Voorschoten dinsdag 23 sep 10.00-12.00
Kom tips halen voor je boekbespreking of spreekbeurt!
Onze leesmediaconsulent helpt je met het vinden van goede informatie, handige bronnen en een boek dat bij je past.
Je hoeft je niet aan te melden, loop gewoon binnen!
Wassenaar, woe 24 sep 16.00-17.00 uur
Filmhuis Wassenaar
Tickets aan de balie of obvw.nl/filmhuis
Filmladder:
vr 19 sep 20:00 Bob Trevino Likes It
za 20 sep 20:00 Een vrouw als Monique
zo 21 sep 13:15 Downton Abbey: The Grand Finale + high tea bij Me Gusta!uitverkocht
ma 22 sep 20:00 One to One: John & Yoko
di 23 sep 14:00 Een vrouw als Monique
di 23 sep 20:00 La Venue de l’Avenir
wo 24 sep 20:00 One to One: John & Yoko
do 25 sep 13:30 Hoe ik per ongeluk een boek schreef
do 25 sep 20:00 Een vrouw als Monique
vr 26 sep 20:00 Voor de Meisjes
za 27 sep 20:00 The Coriolis Effect
zo 28 sep 15:00 The North
Een vrouw als Monique
In de film bereidt Van de Ven zich in haar vakantiehuis aan zee voor op een rol als oudere actrice. Met plakboeken vol herinneringen blikt ze terug op haar rijke carrière van meer dan vijftig films. Verhalen uit haar leven en scènes uit haar werk vloeien in elkaar over. Wanneer een jonge man met een kapotte fiets opduikt, ontspint zich een bijzonder gesprek. Zijn frisse blik brengt oude herinneringen tot leven, met een verrassend en onontkoombaar einde.
Drama | 81 min. | Nederlands | 12
