Skip to content
Raadsfracties aan het woord

Op naar een duostation Voorschoten-Wassenaar

Avatar foto
15 oktober 202538 second read
Sonja Hibbert van GroenLinks Wassenaar. Fotocredit: PR

Hoe mooi zou het zijn als voldoende beschikbaarheid van OV-fietsen op station Voorschoten gegarandeerd wordt?
En als er van ’s ochtends vroeg tot in de late uurtjes meerdere bussen per uur tussen het station en het dorp Wassenaar rijden?

Dit kan door de succesvolle voorbeelden van Ede-Wageningen en Driebergen-Zeist te volgen en een duostation Voorschoten-Wassenaar te creëren!

Goed voor beide dorpen omdat het de aantrekkingskracht van het station vergroot en onze autowegen helpt te ontlasten.

GroenLinks heeft dit idee ingebracht voor de Wassenaarse reactie op de mobiliteitsvisie van de Metropoolregio Rotterdam-Den Haag (MRDH). 

Gelukkig heeft ons college van B&W dit voorstel omarmd en gaat hierover in gesprek. Op naar een betere OV-ontsluiting voor ons mooie dorp!

Sonja Hibbert van GroenLinks Wassenaar. Fotocredit: PR
Deel dit artikel
Tags
GemeenteraadGroenLinks WassenaarIngezondenWassenaar
Gerelateerde artikelen

Geen reacties

Back To Top