Skip to content
Nieuws

De kerstbomen die weigeren te vertrekken

Avatar foto
18 januari 202657 second read

Hij staat er nog. Standvastig en groen, onaangedaan door agenda’s, inzameldata en goede voornemens.

Op het evenementenplein bij de Van Hogendorpstraat prijkt nog altijd een forse kerstboom, geflankeerd door een paar kleinere collega’s. Netjes neergezet door het centrummanagement om het centrum in december van extra sfeer te voorzien: Missie geslaagd, deadline gemist.

De grote kerstboom en zijn kleine collega’s. Fotocredit: redactie Wassenaarders.nl

Opmerkelijk is het wel. Juist op dit plein verdwenen eerder kerstbomen voortijdig. Deze zijn gebleven. Alsof ze immuniteit genieten dankzij hun officiële status. Misschien te zwaar om mee te nemen. Of misschien durfde niemand ze te vertellen dat hun tijd erop zit.

Officieel is de inzamelperiode inmiddels voorbij. Voor velen is Driekoningen traditioneel het moment waarop de kerstboom het huis of, in dit geval het plein, verlaat. De lichtjes zijn uit, de kerstballen liggen weer op zolder en de feestdagen zijn een mooie herinnering. Alleen de bomen lijken het memo te hebben gemist.

Blijven ze staan tot Pasen, of krijgen ze alsnog een eervolle aftocht richting de milieustraat?

Of deze kerstboom ook de volgende Driekoningen haalt, valt nog te bezien. In Wassenaar weet je het nooit.

Deel dit artikel
Tags
CentrumEvenementenpleinKerstboomWassenaar
Gerelateerde artikelen

Geen reacties

Back To Top