Skip to content
Sport

Dinsdag- en donderdagochtend toeren bij Toerclub De Kampioen

Avatar foto
Toerclub De Kampioen
17 juni 202651 second read
Fotocredit: TC de Kampioen

Naast de bekende weekend ritten fietsen we iedere dinsdag- en donderdagochtend een lekker tochtje door Zuid Holland waarbij ook u welkom bent.

We starten dan om 09.00 vanuit Voorschoten Sportinstituut Goederaad, Raadhuislaan 43. Een paar voorrijders geven dan de route aan die ons dan leidt naar een prima koffie tentje en met een mooi lusje zijn we dan weer met de lunch thuis.

Het tempo wordt daarbij natuurlijk aangepast aan de medefietsers en ook hiervoor geldt het SUST principe (samen uit samen thuis).

Een aantal (weekend) fietstochten in de komende periode:

-za  20 juni: Kampioenrit 60/80 km (start 08.30)

-zo  21 juni: Kampioenrit 60/80 km (start 08.30)

-za  27 juni: Veluweheuvelentocht 120 km (buitenrit)

-zo  28 juni: Kampioenrit 60/80 km (start 08.30)

Al deze (weekend) ritten starten bij Zwembad Het Sterrenbad, Generaal Winkelmanlaan 2 te Wassenaar.

Vanuit Voorschoten, Sportinstituut Goederaad, Raadhuislaan 43 starten iedere week twee Kampioenritten:

dinsdag: 09.00 uur B en C groep ± 80 km

donderdag: 09.00 uur B en C groep gecombineerd ± 80 km.

Meer informatie vindt u op www.tcdekampioen.nl. Daar vindt u tevens de toerkalender voor de rest van het jaar.

Deel dit artikel
Tags
FietstochtenProgrammaToerclub De KampioenVoorschotenWassenaarWielrennen
Gerelateerde artikelen

Geen reacties

Back To Top