De kinderen van YMCA Wassenaar beleefden op zondag 28 juni een fantastische dag tijdens het jaarlijkse uitstapje naar Drievliet. Ook de weergoden waren de organisatie dit keer bijzonder goed gezind. Met een stralende zon en een aangename temperatuur van ongeveer 25 graden waren de omstandigheden perfect. Na de tropische hitte van de voorgaande dagen, waarin de thermometer ruim boven de 30 graden uitkwam, voelde dit als een heerlijke verademing.

Al bij aankomst was het enthousiasme groot. De vele blije gezichten bij het uitstappen van de bus beloofden een geweldige dag, en die verwachting werd meer dan waargemaakt. Drievliet bleek opnieuw een park waar voor iedereen iets te beleven is. Van spectaculaire attracties voor de echte waaghalzen tot leuke familieattracties: dankzij de compacte en overzichtelijke opzet kon iedereen volop genieten.
Ook de busreis verliep vlekkeloos. Binnen een klein half uur stond het gezelschap al bij de ingang van het park. Zowel de heen- als de terugreis verliepen zonder noemenswaardig oponthoud. Dat maakte de dag alleen maar ontspannen.
Rond het middaguur was het tijd voor de inmiddels traditionele lunch. Er kon worden genoten van knakworsten in twee varianten, de klassieke en een kipvariant, aangevuld met broodjes zalm, ei, kaas of een smakelijke combinatie daarvan. Smullen was het zeker!
Na een middag vol avontuur en gezelligheid verzamelde de hele groep zich weer keurig op tijd. Een compliment voor alle kinderen, want dat maakte het vertrek richting Wassenaar een stuk gemakkelijker.

De organisatie kijkt terug op een dag met veel mooie momenten en hoogtepunten. Zo’n geslaagde dag is natuurlijk alleen mogelijk dankzij de inzet van enthousiaste vrijwilligers. Daarom gaat een welgemeend dankwoord uit naar Evalien, Elise, Dewi, Saskia, Shirley en Laura, die zich de hele dag met veel enthousiasme hebben ingezet voor de kinderen.
Het seizoen is daarmee nog niet helemaal ten einde. Over twee weken staat eerst nog het gezellige eindfeest op het programma. Daarna volgt als feestelijke afsluiting het jaarlijkse zomerkamp, dit jaar extra bijzonder met gloednieuwe tenten. Nog twee mooie activiteiten om naar uit te kijken, voordat een prachtig YMCA-seizoen wordt afgesloten.











