Skip to content
Nieuws

Feest van herkenning bij quizmiddag over Wassenaar

Avatar foto
Wassenaarse Seniorenbond
13 oktober 2026•39 second read
Karel Hoorn in actie. Fotocredit: PR

De activiteitenmiddag van 8 oktober stond in het teken van een quizmiddag met vragen over Wassenaar. De middag werd verzorgd door Karel Hoorn die commentaar gaf bij de vragen en antwoorden. Het ging niet alleen om de vragen maar ook om de leuke plaatjes waar de onderwerpen meer dan 60 jaar oud waren.

70 jaar getrouwd…Wat een mijlpaal! Fotocredit: PR

De echte Wassenaarders hadden hierbij voordeel en werd het een feest van herkenning. Voor de anderen was het moeilijk maar wel gezellig. In de pauze was de aankondiging van een bruidspaar dat deze maand 70 jaar getrouwd is. Zij werden gefeliciteerd en ontvingen een leuk herfststuk van de WASBO.

Na de pauze was de loterij met veel prijzen en daarna nog 3x de Bingo. Het was een goed geslaagde middag. De volgende middag is 9 november.

Deel dit artikel
Tags
ActiviteitenmiddagWASBOWassenaarWassenaarse Seniorenbond
Gerelateerde artikelen

Geen reacties

Back To Top