Skip to content
Koningsmarkt editie 2024. Archieffoto. Fotocredit: Herman van der Woude

Kom je naar de Koningsmarkt?

Vrijwilligerscentrale Wassenaar
24 april 20252 minute read

Kom je naar de Koningsmarkt? Komende zaterdag 26 april vieren we Koningsdag in Wassenaar. In samenwerking met de Wassenaarse Oranjevereniging Wilhelmina organiseert de Vrijwilligerscentrale Wassenaar een feestelijke Koningsmarkt op het marktterrein Berkhei.

Tijdens deze bijzondere dag presenteren meer dan 30 verschillende maatschappelijke organisaties, verenigingen en stichtingen zich aan het publiek. Van sportverenigingen tot culturele clubs en van sociale initiatieven tot buurtorganisaties. Ze zijn er allemaal bij om te laten zien wat er leeft en bruist in Wassenaar. Als bezoeker krijg je een unieke kans om op een laagdrempelige en gezellige manier kennis te maken met deze organisaties. Het biedt een uitstekende gelegenheid om meer te weten te komen over het lokale verenigingsleven, in gesprek te gaan met betrokken vrijwilligers, of inspiratie op te doen als je overweegt om zelf een steentje bij te dragen aan de gemeenschap.

Kom langs, laat je verrassen, ontdek waar je interesses liggen en wie weet vind je wel een mooie plek waar jij je vrijwillig kunt inzetten. Of je nu op zoek bent naar een leuke club om lid van te worden, vrijwilligerswerk overweegt of gewoon nieuwsgierig bent naar wat er allemaal gebeurt in Wassenaar – de Koningsmarkt heeft voor ieder wat wils.

Naast de informatieve kramen is er natuurlijk ook de bekende kleedjesmarkt waar, vaak ook door kinderen, speelgoed en allerlei andere koopwaar wordt aangeboden. Kortom de koningsmarkt biedt ook dit jaar weer veel ruimte voor gezelligheid, muziek, activiteiten voor jong en oud en de feestelijke sfeer die bij Koningsdag hoort.

Zien we je daar? Kom langs, ontmoet, ontdek en vier Koningsdag samen met ons op de Berkhei!

Tags

KoningsmarktMarktterrein BerkheiVrijwilligerswerkWassenaar
Gerelateerde artikelen
Back To Top