Tijdens de jaarlijkse bijeenkomst van fietsmaatjes Wassenaar bij ’t Ruime Sop was de verkiezing van Vrijwilliger van het jaar van Fietsmaatjes Wassenaar. Mevrouw Nidhi Vink is uitgeroepen tot winnares. Sinds haar start bij Fietsmaatjes Wassenaar heeft ze maar liefst 130 verschillende fietstochten gemaakt met haar drie vaste maatjes.
Naast de vele kilometers die zij samen met hen aflegt, ondersteunt mevrouw Vink Fietsmaatjes Wassenaar waar mogelijk, zoals tijdens de vrijwilligersmarkt en Open Monumentendag. Ze benadrukt dat het fietsen niet alleen beweging brengt,maar ook waardevolle gesprekken oplevert. De gesprekken onderweg maken ieder fietstocht bijzonder , aldus Vink.
Met de verkiezing wil Fietsmaatjes Wassenaar waardering uitspreken voor de inzet van vrijwilligers die het mogelijk maken dat onze gasten met hen samen kunnen genieten van het buiten zijn en bewegen tijdens het fietsen op onze mooie duofietsen. Fietsmaatjes Wassenaar is altijd op zoek naar vrijwilligers, vind je het leuk om te fietsen meld je dan aan op info.fietsmaatjeswassenaar@gmail.com
