Al 10 jaar geeft André Anders beginnende acts en jonge mensen uit de kleinkunst een kans om te laten zien wat ze kunnen. André Anders sloot met succes de Paul van Vliet Academie af en schrijft en zingt ook regelmatig eigen nummers die hij ten horen brengt in het Zeeheldentheater. Vaak zeer persoonlijke nummers over zijn leven en wat hij meemaakt in Amarosa Wilibrord.
De avonden zijn gevuld met muziek, spoken word, theater, en andere kunstvormen, en bieden zowel artiesten als het publiek een onvergetelijke ervaring.
Over André Anders
Andre Anders, gedreven door zijn liefde voor het theater, woont al bijna 20 jaar in Wassenaar -Kerkehout. Hij organiseert al jarenlang met veel passie het open podium “Ik ben Anders” in het Zeeheldentheater in Den Haag. Met zijn achtergrond aan de Paul van Vliet Academie weet hij als geen ander hoe belangrijk het is om een plek te bieden waar iedereen welkom is om zijn of haar talent te tonen.
Of je nu een danser, zanger of cabaretier bent, bij “Ik ben Anders” is iedereen vrij om het podium te betreden en de magie van het theater te ervaren. Elk seizoen staan er meerdere avonden op het programma vol verrassende en uiteenlopende acts. Van beginnende artiesten tot ervaren performers – hier komen ze samen om te schitteren voor een enthousiast publiek.
Komende data van André Anders in het Zeeheldentheater:
