Skip to content
Vrijwilligerswerk in Wassenaar

ANWB AutoMaatje Wassenaar zoekt vrijwillige chauffeurs

Avatar foto
15 september 202650 second read
Archieffoto. Fotocredit: SMOW

ANWB AutoMaatje bestaat vijf jaar in Wassenaar. Om minder mobiele buurtgenoten te blijven helpen, zoekt SMOW nieuwe vrijwillige chauffeurs die met hun eigen auto af en toe een rit willen verzorgen.

Het kan gaan om een rit naar de winkel, de dokter of een bezoek aan een vriend. Voor de chauffeur is dat vaak een klein ritje, terwijl het voor iemand die minder mobiel is een groot verschil kan maken.

Beeld: PR

Zelf bepalen wanneer je rijdt

Vrijwilligers rijden met hun eigen auto en bepalen zelf wanneer en hoe vaak zij beschikbaar zijn. Daarmee kunnen ook mensen die slechts af en toe tijd hebben zich als chauffeur inzetten.

ANWB AutoMaatje wordt in Wassenaar uitgevoerd door SMOW en helpt minder mobiele inwoners om op pad te gaan. Met de nieuwe oproep hoopt de organisatie meer vrijwillige chauffeurs aan het initiatief te verbinden.

Meer informatie

Wie belangstelling heeft om vrijwillige chauffeur te worden, kan voor meer informatie terecht op de website van SMOW of bellen met 070 – 511 22 26.

Bron: SMOW

Deel dit artikel
Tags
AutoMaatjeChauffeursSMOWVrijwilligers gezochtWassenaar
Gerelateerde artikelen

Geen reacties

Back To Top