De Sinterklaasperiode komt steeds dichterbij. In de Wereldwinkel zijn Sint en zijn Pieten dan ook al volop te vinden. Hoe leuk is het voor kinderen om mee te doen met onze kleurwedstrijd! De kleurplaat is op te halen in de winkel. Thuis kunnen de kinderen op hun gemak lekker gaan kleuren. Als hij klaar is, lever je hem – uiterlijk 1 december – weer in bij de winkel.
Prijzen voor kinderen in de leeftijd van 0-6, 7-9 en van 10-12 jaar. De prijswinnaars worden op 3 december om 15.30u in de winkel aan de Rijnsburgpassage in het zonnetje gezet!

De winkel is ook al helemaal omgetoverd in kerstsfeer. Je vindt bij ons niet alleen kerstversieringen en -kaarten, maar ook unieke cadeaus voor de feestdagen. Voor iedere portemonnee en voor elke leeftijd is er wel iets te vinden. We kunnen niet vaak genoeg vertellen dat onze artikelen fairtrade zijn, hetgeen betekent dat de producenten er een eerlijke prijs voor krijgen! Zo hebben zij de kans op een beter bestaan. In de Wereldwinkel werken alleen maar vrijwilligers en er is geen winstoogmerk. Bovendien hebben wij de ANBI-status. Eventuele donaties zijn aftrekbaar voor de belasting.
NB Wist u trouwens dat wij ook kerstpakketten kunnen verzorgen? Kom langs of maak een afspraak om de mogelijkheden te bespreken. Maar … wacht niet te lang, want het kán zijn dat artikelen besteld moeten worden.
Wereldwinkel Wassenaar
Rijnsburgpassage 8 (tegenover de bibliotheek)









