Skip to content
Algemeen

Agenten posten bij Wassenaarse scholen

Avatar foto
15 augustus 201138 seconden lezen

Vorige week kondigde de gemeente Wassenaar al maatregelen aan om de verkeersveiligheid rondom scholen te verbeteren. Politie Haaglanden laat nu weten dat zij ook een duit in het verkeersveilige zakje doen. De agenten zullen bij aanvang en het uitgaan van de scholen aanwezig zijn bij de Bloemcampschool, De Herenwegschool, de Nutsschool en de Kievietschool.

De eerste twee weken van de acties zijn gericht op preventie. De agenten zullen daar waar nodig verkeersdeelnemers aanspreken op hun gedrag en waarschuwingen uitdelen. De laatste twee weken van de acties zullen er daadwerkelijk bekeuringen uitgedeeld worden bij verkeesovertredingen.

Vanaf 22 augustus zal er ook aandacht zijn voor de verkeerssituaties rondom middelbare scholen. Onder de noemer ‘Back to school’ gaan agenten op dezelfde manier aan de slag bij de middelbare scholen in Wassenaar.

Deel dit artikel
Tags
PolitiePostenScholenWassenaar
Gerelateerde artikelen

Geen reacties

Back To Top