Van donderdag 16 tot en met zaterdag 18 juli staat de Grote Markt in Den Haag in het teken van de twintigste editie van het Summertime Festival. Bezoekers kunnen drie dagen lang gratis genieten van een gevarieerd programma met jazz, world en rootsmuziek, uitgevoerd door zowel gevestigde artiesten als nieuw talent uit Den Haag.
Het festival wordt georganiseerd door Musicon en Stichting Popdistrict. Aan het programma werken onder meer Podium de Nieuwe Kamer, FRESH! Young Jazz en de Belangenvereniging voor Jazz, Wereld- en Improvisatiemuziek Den Haag (BID) mee. De organisatie wil met het festival de muzikale diversiteit van Den Haag laten zien.
Gratis toegankelijk
Op het podium staan artiesten met uiteenlopende muzikale achtergronden en stijlen. Daarmee biedt het festival een afwisselend programma dat de internationale en culturele veelzijdigheid van de Haagse muziekscene weerspiegelt.
De toegang tot het Summertime Festival is gratis.
Kom met de fiets of het openbaar vervoer
De organisatie roept bezoekers op om zoveel mogelijk met de fiets of het openbaar vervoer naar het festival te komen. Daarmee wil het festival de uitstoot van CO₂ beperken en bijdragen aan een duurzamer evenement.
Bij de Grote Markt is een bewaakte fietsenstalling beschikbaar. Bezoekers die met het openbaar vervoer reizen, kunnen gebruikmaken van de tram- en busverbindingen naar het centrum van Den Haag.
Tijdens het festival geldt een minimumleeftijd van 18 jaar voor het kopen en nuttigen van alcohol. Bezoekers die er jong uitzien, kunnen worden gevraagd zich te legitimeren.
Bron: Summertime Festival









