Zaterdag, de dag die alle voetbalharten laat versnellen en gisteren stond een serieus belangrijke wedstrijd voor de boys van Blauw-Zwart O12-1 op het programma; SJC uit Noordwijk. Op het serieus onchristelijke tijdstip van 8.30 uur ving de wedstrijd aan. De mannen van trainer Gyan van der Woude stonden op scherp, want voetballen kunnen ze, maar soms is het nog even wakker worden en in deze competitie sta je dan zo achter.
Het voltallige publiek schaarde zich achter de ploeg, gezien het tijdsstip werden de liederen nog niet ingezet, maar wellicht volgt dit verder in het seizoen. De mannen startte ondanks de top voorbereidingsweek niet scherp, de koppies lagen nog op het kussen in Wassenaar zo leek het want een achterstand op het scorebord was de realiteit. Met een aantal tactische aanwijzingen in de rust van het eerste kwart leek het welbekende ‘kwartje’ gevallen, positiespel en het spel verleggen kwam nu in overvloede terug in het spel.

Met een zeer sterke defensie, waarin Jan, Djilano, Pim en James hun mannetje stonden of dit door de poewernoten van Jan kwam weten we alleen nog niet. Thomas die met een aantal katachtige reddingen een aantal ‘oehs en aahhhhs’ uit de monden van de toegestroomde toeschouwers wist te krijgen leek het tij gekeerd, want al snel stonden de Blauwen op voorsprong en de kenners weten dat dit dan geen zekerheidje is dat de punten mee naar Wassenaar gaan. Gelukkig leek het dat alle mannen hun tanden hadden gezet in deze o-zo-verdiende overwinning, want er werd steeds beter gecombineerd en het principe passen-kaatsen-scoren leek te galmen tussen de oortjes van de stoommachine op het middenveld Jacques (voor ons Sjaakie), Harrison en Chris.
De mannen wisten met vieze steekballetjes onze targetmannen te vinden, Mees, Eashenn en Giyo die met een aantal top bodychecks het voortouw nam in passievoetbal. Het eindsignaal was in zicht ook al leek het aan het einde even spannend te worden, maar met in de dying seconds nog een goal voor de blauwen werd de eindstand van 3-6 op het scorebord gezet.
Na deze heerlijke overwinning en ook nog een leuke fairplay award voor Mees kon de trip huiswaarts worden ingezet, want de maatjes van O12-2 konden periodekampioen worden en wij willen de mannen van O12-2 ook feliciteren, want Graaf Willem Vac II werd finaal zoek gespeeld, de mannen van Gijs van Straaten van harte gefeliciteerd met deze mooie mijlpaal. Nu even rust voor de gehele selectie en op naar de tweede periode. We zien jullie snel langs de lijn.









