De afgelopen weken waren weer enorm spannend voor het Bestuur van de Wassenaarse Cultuurprijs. Uit alle hoeken van Wassenaar deden er kinderen mee aan de Pauw Wow Show 6 t/m 12 jarigen. De inschrijftermijn is inmiddels gesloten.
Maar liefst 50 aanmeldingen waaronder 5 groepen doen mee!
Het thema Stap in de Tijdmachine! spreekt tot de verbeelding van ieder kind. Sommigen gaan terug in de tijd of kijken naar de toekomst. Natuur, vergroening en de molen staan centraal bij veel kunstwerken.

Hoe de kinderen dit hebben vormgegeven is te zien in Galerie In de Molen. Iedereen is daar welkom van 1 t/m 7 juni, openingstijden 12:00 tot 16:00 uur. Op deze expositie van alle kunstwerken kan gestemd worden voor de Publieksprijs.
Op 20 juni om 14:00 uur is de prijsuitreiking in het Hertenhuisje Landgoed Backershagen (alleen op uitnodiging).
Het Bestuur is heel erg benieuwd wie de genomineerden zijn en wie er werkelijk een prijs wint. De 3 prijzen zijn:
Publieksprijs €250
Individuele prijs €500
Groepsprijs €500
Heel veel succes Wassenaarse kinderen en dank voor zoveel enthousiasme!
Het Bestuur van de Wassenaarse Cultuurprijs,
Neeltje Bangert
Evelyn Hompes
Henk Stigter
Wilma Wassenaar









